درباره ما

درباره شرکت مه پاش صنعت

شرکت مه پاش صنعت با سابقه ای بیش از ۶ سال در صنعت تولید و  خدمات پس از فروش و نصب مه پاش صنعتی و خانگی، انواع دستگاه رطوبت ساز و همچنین سیستم های پیشرفته آبیاری قطره ای و  توانسته است مشتریان بسیاری را خدمات رسانی کرده و نظر آنها را جلب نماید.

پشتیبانی پیوسته و خدمات پس از فروش این مجموعه که آمیخته با تجربه سالیان است، این شرکت را ممتاز نموده است.

شرکت مه پاش صنعت با توجه به استفاده از ملزومات ایتالیایی ، فنلاندی ، اتریشی و چینی وهمچنین ابزار آلات با کیفیت سیستم مه پاش صنعتی را با گارانتی یکساله بدون قید و شرط و همچنین خدمات جمع آوری رایگان برای همه مشتریان عزیز ارائه مینماید.

 

کیفیت را فدای سرعت و قیمت نکرده ایم و همچنین رضایت مشتریان را با راندمان کار خود افزایش داده ایم

 

با توجه به این که تجهیزات اصلی مه پاش ، شیلنگ های انتقال آب و سیال هستند لذا این شرکت با بهره گیری از بهترین نوع این شیلنگهای سه لایه، مدت زمانی تعویض آن را به حداکثر مقدار خود رسانده است.

همچنین تجهیزات مورد استفاده این مجموعه با کیفیت بالا آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان میآورد. با توجه به اینکه قیمت مه پاش با توجه به نوع و مکان استفاده متفاوت می باشد لذا جهت آگاهی از قیمت مهپاش و سفارش خرید مه پاش با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

ما بهترین ها را برای شما آماده میکنیم!

 

نیاز شما جهت استفاده از این محصول فقط با دریافت اطلاعات دقیق و صحیح بر طرف خواهد شد. کارشناسان این مجموعه تمامی ابهامات در این خصوص را مرتفع خواهند ساخت.

کارشناسان سیستم مه پاش صنعت به صورت شبانه روزی و با کمال میل پاسخگوی سوالات شما هستند.

 

۰۲۱-۷۷۳۲۷۵۵۱

۰۹۳۰-۷۸۷۶۷۳۲

۰۹۱۹-۴۶۹۰۶۴۹

Info@mahpash-sanaat.com

Call Now Buttonحالا تماس بگیرید...