وبلاگ

نصب مه پاش در شیراز

نصب مه پاش در شیراز

افراد در روزهای گرم سال به این موضوع می اندیشند که چگونه فضای مد نظر خود را به بهترین نحو ممکن خنک کنند. افرادی که ساکن شیراز هستند می توانند با کمک این مجموعه سیستم مه پاش را نصب کنند. نصب مه پاش در شیراز با بهترین کیفیت ممکن توسط این مجموعه امکان پذیر است.

اخیرا از مه پاش ها برای ایجاد تونل های ضد عفونی کننده نیز بهره گرفته می شود که تبدیل به یک ابزار کارآمد برای بیمارستان ها و سایر مراکزی که به این دستگاه نیاز دارند، شده است. موارد کاربرد سیستم مه پاش بسیار گسترده بوده و حتی در صنعتی نیز از آن به وفور استفاده می شود که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

کاربرد سیستم مه پاش در صنعت

یکی از موارد استفاده سیستم مه پاش در صنعت است که وجود آن برای صنعت بسیار مهم و ضروری می باشد. زمانی که از سیستم مه پاش سخن به میان می آید ذهن مخاطب به سمت گل و گیاه و موارد این چنینی هدایت می شود در صورتی که موارد استفاده مه پاش حتی به صنعت نیز رسوخ کرده است. یکی از موارد کاربرد مه پاش در صنعت برای کاستن گرد و غبار محیط و فضایی است که کارکنان در آن در حال فعالیت هستند.

مقاله پیشنهادی: مه پاش کشاورزی

کاربرد این سیستم به گونه ای است که با تولید ذرات معلق آب، گرد و غبار حاصل به این ذرات می چسبند. با طی این فرایند این ذرات وزن گرفته و به سطح زمین می نشینند و بدین ترتیب هوا از گرد و غبار و سایر آلاینده ها پاک می شود. یکی دیگر از کاربردهای پراهمیت سیستم مه پاش به منظور پیشگیری از بخارات گازها و ذرات خطرآفرین قابل اشتعال در صنعت محسوب می شود، این پروسه به این منظور انجام می شود تا از بروز حوادثی مثل انفجار در محیط های صنعتی جلوگیری شود.

از این نوع از سیستم های مه پاش در معادن، تونل زنی، سایت های ساخت و ساز و تخریب به کار می گیرند. نصب سیستم های مه پاش صنعتی باید با دقت بسیار مضاعفی صورت گیرد. چرا که در بروز و یا عدم بروز یک حادثه نقش آفرینی می کند.

موارد استفاده سیستم مه پاش صنعتی

 • به منظور کنترل رطوبت در صنایع چاپ و کاغذ استفاده می شود.
 • به منظور کنترل گرد و غبار و بخارات گازها در صنایع استفاده می شود.
 • به منظور کنترل دما در محیطهای زیرزمینی استفاده می شود.
 • به منظور کنترل رطوبت در صنایع غذایی استفاده می شود.
 • به منظور پیش سرمایش برای کارخانه های صنعتی استفاده می شود.

یکی از خصوصیات بارز این نوع از سیستم ها مه پاش این است که هیچ گونه صدایی را از خود ساطع نکرده و موجب نارضایتی کارکنان نخواهد شد. سیستم مه پاش صنعتی می تواند دستیابی به یک سطح پایدار و سازگار رطوبتی را امکان پذیر سازد.

موارد استفاده سیستم مه پاش صنعتی

مقاله پیشنهادی: مه پاش ضد عفونی کننده

این نوع از سیستم ها منجر به ایجاد رطوبتی یکنواخت و مساوی در محیط می شوند. سیستم مه پاش صنعتی موجب می شود تا از الکتریسیته ساکن و گرد و غبار بدون خیسی محیط و بدون گسترش باکتری فراهم گردد.

خصوصیات سیستم مه پاش صنعتی

 • یک رطوبت ثابت و یکسان را از طریق نازل های پاشنده آب به وجود می آورد که در محل با انعطاف پذیری بسیار بالایی قابل به کارگیری هستند.
 • می توان با بررسی میزان رطوبت سطوح بیشتری را در کنترل داشت.
 • از طریق تولید رطوبت در محیط می توان الکتریسیته ساکن و گرد و غبار معلق در هوا را از بین برد.
 • سیستم مه پاش صنعتی با توجه به ایجاد رطوبت در محیط باعث خیسی محیط نمی شود. با توجه به ایجاد ذرات بسیار ظریف و نیز ضد چکه بودن نازل ها و نصب صحیح دستگاه، این سیستم از تشکیل قطره آب ممانعت به عمل می آورد.
 • کمترین میزان مصرف برق، کمتر از 0.19 کیلو وات ساعت در هر 100 متر مکعب است.

مقاله پیشنهادی: مه پاش سالن قارچ

 • عدم ایجاد آلودگی و بیماری: تمیز نمودن و پاکسازی خودکار در هر دوره تولید رطوبت، در این سیستم با توجه به فشار کاری بالا در حدود 100 بار از ایجاد باکتری اکیدا جلوگیری می کند.
 • سیستم مه پاش صنعتی مورد تایید کاربران است، به گونه ای که کاربران به راحتی می توانند با این سیستم کار کنند.

با نصب مه پاش در شیراز می توانید به تمامی موارد گفته شده دست پیدا کنید.

با کمک مه پاش صنعتی دیگر نگران گرد و غبار و بخارات قابل اشتعال نباشید

بعضی از محیط های صنعتی مثل تاسیسات زباله سوز و یا مجموعه های صنعتی فلزی که با حرارت بسیار بالا ارتباط دارند همچنین شرایط کاری موجود در آن فضا بسیار دشوار است، زمینه بیماری فراهم بوده ولی سیستم های مه پاش صنعتی فضایی با دما و رطوبت مطلوب ایجاد نموده که شرایط مناسب را برای کارگران در این محیط ها تامین می نماید.

مقاله پیشنهادی مه پاش صنعت: دمای مناسب گلخانه

در مکان هایی که فعالیت آن ها با پسماند ها و مواد زائد ارتباط داشته کاربرد سیستم مه پاش غیر قابل اجتناب است.

دمای بیش از حد، بوی نامطبوع و گازهای احتمالی خطرآفرین شرایط کاری را بسیار سخت کرده که با  کمک نصب مه پاش در شیراز می توان علاوه بر بالا بردن رطوبت محیط، دمای آن محیط را کاسته و این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند بوی نا مطبوع چنین مکان هایی را از بین برده و تنفس در این مکان ها را برای آن ها میسر سازد.

کاربرد سیستم مه پاش در معدن

سیستم مه پاش در بعضی از صنایع که با بخارات خطرآفرینی و اشتعال زا همراه هستند، بسیار کمک کمک کننده است. با کمک سیستم های مه پاش صنعتی می توان دما را در محیط های زیر زمینی از جمله سایت های معدنکاری و حفاری های زیر زمینی کنترل نموده و از ایجاد حوادث محتمل جلوگیری کرد.

کاربرد سیستم مه پاش در معدن

مقاله پیشنهادی: مه پاش گلخانه

در مکان های این چنینی کنترل گرد و غبار نیز از اهمیت مضاعفی برخوردار است. این نوع از سیستم ها کمک می کنند تا کارگران با تنفسی راحت امکان حفاری و سایر امور را با سهولت بیشتری به اتمام برسانند هوای پاکیزه از به خطر افتادن سلامت کارگران پیشگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *