مه پاش مرغداری

امروزه بخش عظیمی از صنایع کشور را دام و طیور تشکیل می دهند. مرغداری ها توانسته اند به کشورها کمک زیادی را بکنند. برای اینکه بتوان عملکرد ویژه ای را از این مکان ها شاهد بود، نیاز است تا بهترین وسیله ها تامین گردند که از جمله آن ها می توان به مه پاش صنعتی اشاره کرد. این نوع سیستم ها توانسته اند مزیت های زیادی را با خود به همراه داشته باشند و با عملکرد خود بتوانند رطوبت را در مرغداری ها ایجاد نمایند. به خاطر اهمیتی که این موضوع به خود اختصاص داده است، قبل از خرید مه پاش مرغداری ابتدا کلیه نکات و توضیحات این صفحه را مطالعه کنید و در صورت نیاز با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

مه پاش مرغداری چیست و چه مزیت هایی دارد؟

مه پاش مرغداری با توجه به رشد چشمگیر صنعت دام و طیور، توانسته فکر بسیاری از پرورش دهندگان را به خود مشغول کند و به نوعی راه کارهایی را برای استفاده هرچه مؤثر تر و بیشتری را برای آن ها ایجاد کند. از این رو طبیعی است که این صنعت هم روز به روز دستخوش تغییراتی در جهت بهره وری بیشتر شود.

استفاده از مه پاش مرغداری، دیگر روش های منسوخ شده قدیمی را مجددا تکرار نمی کند بلکه با هدف های مشخصی مانند ایجاد هوایی تمیز برای مرغداری، مرطوب و خنک نگه داشتن محیط، می تواند بهترین شرایط را برای کسب و کار شما ایجاد کند.

در ایام قدیم که هنوز ایده تجهیزات و وسایلی مانند مه پاش مخصوص مرغداری اجرا نشده بود، برای ایجاد رطوبت از آب پاش استفاده می کردند. در برخی موارد نیز با ایجاد یک کانال پلاستیکی هوای گرم بر روی سطح سالن و یا بر بالای سر پرندگان، می توانستند رطوبت مورد نیاز را تامین کنند. اما هوش و علم به کمک آمد تا بتوان امروزه مه پاش خانگی را خیلی راحت در دسترس داشت.

بدیعی است که همواره پیشرفت و استاندارد سازی می تواند بهره وری را هم افزایش دهد. پس اگر صاحب یک مرغداری هستید و یا قصد دارید که یک سالن بزرگ از طیور را ایجاد کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مهپاش مرغداری چیست و چه مزیت هایی دارد؟​
جهت دریافت مشاوره باما تماس بگیرید
یا ما با شما تماس خواهیم گرفت

عدم استفاده از مه پاش مرغداری چه مشکلاتی را برایتان خواهد داشت؟

عدم استفاده از سیستم های رطوبتی در سالن های مرغداری و دام، تاثیرات جبران ناپذیری خواهد داشت. استفاده کردن از چنین تجهیزاتی به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید راندمان بالایی داشته باشید. در یک مدت زمان در نظر گرفته شده، با استفاده از مه پاش مرغداری می توانید آنچه که برای پیشرفت شما در این صنعت لازم است را بدست آورید. اما تاثیراتی که عدم ایجاد رطوبت بر روی محیط مورد نیاز برای پرورش طیور می گذارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم استفاده از مه ساز مرغداری چه مشکلاتی را برایتان خواهد داشت؟ ​

مزایایمه پاش مرغداری

همانطور که گفته شد، امروزه استفاده از یک دستگاه مه پاش مرغداری بسیار اهمیت دارد. از معایب عدم رطوبت در سالن های مرغداری برای شما گفتیم. همانطور هم اشاره شد استفاده کردن از تجهیزاتی مانند پنکه مه پاش که ایجاد رطوبت را در یک مرغداری به سطح مورد نیاز می رساند، می تواند راندمان کار شما بالا برده و در نتیجه، در تولید تاثیرگذار باشد. در ادامه به مزایای بیشتری از این مورد اشاره خواهیم کرد:

افزایش راندمان و تولید بیشتر
کاهش دمای بدن مرغ ها در فصول گرم سال
برطرف کردن بوی نامطبوع سالن
جلوگیری از درگیری طیور به سبب کاهش رطوبت
کاهش گرد و غبارهای ایجاد شده
مقاوم شدن بدن طیور در برابر امراض
مکمل کردن تهویه هوا برای ایجاد راه تنفسی سالم برای جوجه ها و مرغ ها